Barbora Kršková

Děkuji VÁM VŠEM za spolupráci

Věřím, že z nového bydlení máte radost.

Děkuji, že pro Vás mohu zajišťovat financování nemovitosti.

Vynasnažím se, abych Vaši důvěru nezklamala.

Co o mně říkají klienti

Níže zveřejňuji několik milých slov, které mi posíláte.

Pochvalná slova jsou pro mě nabíjející a inspirující zároveň.

Spolehněte se, že právě Vaše spokojenost je pro mě tím největším měřítkem profesionality.

Všem mým klientům děkuji za spolupráci.

Barbora Kršková

  

Alena Rousová - sobota 4. leden 2020

Poskytnuté služby byly určitě nadstandardní, paní Kršková je velice milá, ráda a trpělivě zodpovídá dotazy, celkově se snaží klientovi maximálně pomoci a vyhovět.

Libor Trnavský - úterý 17. září 2019

Vážená paní Kršková, velice Vám děkuji za Váš přístup při zařizování hypotéky na stavbu našeho domu. Jste člověkem na správném místě. S tak vysokým stupněm odbornosti a flexibility jsem se ještě nesetkal. Moc Vám děkuji a přeji mnoho spokojených klientů.
Libor Trnavský

Iva Hrabcová - čtvrtek 27. červen 2019

Měli jsme to štěstí s paní Krškovou spolupracovat, je velice příjemná, ochotná a trpělivá, vše umí vysvětlit a vyjednat výborné podmínky. Naprostá spokojenost, doporučuji.

Roman Shpytok - úterý 23. duben 2019

Dobrý den,
rád bych touto cestou poděkoval paní Krškové za profesionální přístup a skvěle jednání. Její služby mohu s klidným srdcem vřele jen doporučit.
Přeji mnoho úspěchů i nadále.

Jana Školárová - úterý 19. březen 2019

Velmi příjemné vystupování, ochota, vstřícnost, lidský přístup, profesionalita...za nás 100% spokojenost, paní Krškovou určitě rádi doporučíme

HS - čtvrtek 14. březen 2019

Prostřednictvím paní Ing. Barbory Krškové jsem vyřizovala hypotéku a velmi jsem ocenila její aktivní a profesionální přístup k řešení dané záležitosti. V případě potřeby v budoucnu bych se na ni určitě znovu obrátila.

Mašová Monika - pondělí 26. listopad 2018

Příjemné vystupování, vstřícnost, ochota

Vít Šlachta - sobota 17. listopad 2018

Maximální spokojenost.
Při vyřizování hypotéky vše do detailu vysvětlila,poradila a zařídila.
Ochota, vstřícnost, profesionalita. To vše Paní Kršková splňuje.
Pokud hledáte opravdu profíka přes finance,tak paní Krškovou můžu jen doporučit.
Takže za mně 100%.

Robert Habrnál - pátek 20. červenec 2018

Paní Kršková je velice příjemná paní,která výborně jedná s lidmi.Líbil se mi hlavně její lidský přístup,kdy se vžije do situace obyčejných lidí a chce jim opravdu pomoci.Pomohla nám i jako stavební expert,což každý poradce zdaleka není.Příště chci využít zase vašich služeb,ale jedině s paní Krškovou.

Černá - neděle 20. květen 2018

S paní ing. Barborou Krškovou jsem velice spokojená. Je velice vstřícná, ochotná, spolehlivá a hlavně profesionální. Mohu všem jen doporučit.

Krška Pavel - pondělí 16. duben 2018

Naprosto výborná komunikace. Velice milá a vstřícná, zařídila i spoustu věcí a papírování nad rámec svých pracovních služeb a povinností!!! JEN DOPORUČUJI!!!

Zuzana Jančíková - pondělí 15. leden 2018

Absolutní spokojenost. Paní inženýrka nám poskytla veškeré informace, které jsme potřebovali. Co nám nebylo jasné, tak vysvětlila. Co bylo slíbeno, bylo také splněno (komunikace s bankou, schůzky, zajištění podkladů). Pro získání hypotéky jsme museli udělat skutečně minimum. Kladně hodnotíme také příjemné vystupování a sympatický projev. 100% reakce - v podstatě obratem - kdykoliv bylo potřeba. Děkujeme.

Iva Škůrková - sobota 16. září 2017

Pokud hledáte vážně seriózní a spolehlivou finanční poradkyní doporučuji Vám po svých dlouholetých zkušeností pani ing.Barbora Krskovou.Pracuji jako realitní specialista a mám s ni jen ty nejlepší zkušenosti.Každý obchod dopadl na výbornou.Poradí,hledá nejlepší možnosti financování na trhu a její osobní přístup je zárukou,ze budete spokojeni.

Lenka Klimešová - pondělí 4. září 2017

Velmi profesionální a ochotný přístup se kterým jsem se již dlouho nesetkala, rychlé a příjemné jednání, mohu jen doporučit ostatním. Za mě velký dík . Klimešová Lenka

Marcela Zedníčková - čtvrtek 3. srpen 2017

Pracuji již řadu let jako realitní makléř a při své práci se setkávám s řadou finančních poradců a hypotečních makléřů. Musím však uznat že jsou mezi nimi velké rozdíly. S paní Krškovou jsem se potkala poprvé a byla velká radost s ní spolupracovat. Její rychlost, ochota, profesionalita, ale současně i lidský přístup nám oběma práci velmi usnadnil. Celý obchod proběhl bez jakýchkoliv problémů, rychle a plynule. Dobrá spolupráce realitního makléře a fin.poradce může kupujícímu i prodávajícímu zajistit kvalitní průběh obchodu bez stresu. Což se nám povedlo. Paní Kršková, děkuji a doufám, že zase někdy na shledanou. Marcela Zedníčková

Martina Pavlištíková - čtvrtek 27. červenec 2017

Naprostá spolehlivost, vstřícnost, ochota, rychlé řešení problémů. Paní Krškovou můžu všem vřele doporučit...

Libor Tobolík - středa 26. červenec 2017

Vstřícnost.

Alina Davidenko - úterý 25. červenec 2017

Prijemna spoluprace. Hypoteka byla vyresena rychle a bez problemu bez ohledu na komplikovanejsi vstupni podminky z nase strany.

Petr Jurošek - úterý 6. červen 2017

Příjemné vystupování, ochotný a profesionální přístup paní Krškové.

Blanka Prknová - pátek 19. května 2017

Potesilo me pani Krskova laskava a obetava.Moc ochotna ,ma u me vsechny plus co bych komu dala .

Vojtěch Ledvina - pátek 28. duben 2017

S paní Krškovou jsme řešili hypotéku na byt. Její přístup byl velmi vstřícný, o všech detailech nás podrobně informovala, vyřízení úvěru řešila velmi rychle a aktivně (i o víkendu). Nemáme žádné výtky a můžeme její poradenství jedině doporučit.